Първо СУ"Св.Седмочисленици" гр.Търговище Събота, 2017-11-18, 8:40 PM
Добре дошли Гост | RSS      
Главно меню

Важни връзки
  • Главни учители
  • МОН
  • РУО Търговище
  • MOODLE
  • Електронен дневник
  • Шуменски университет
  • Национална педагогическа мрежа

  • Статистика

    Онлайн: 1
    Гости: 1
    Потребители: 0

    Влизане

        

    Ръководство:

    Севдалина Зафирова – директор        Дарина Русинова – заместник-         Ивалина Костова - заместник-             Петранка Ангелова - заместник-       Иван Иванов - заместник- 
    Магистър по физика, астрономия        директор по учебната дейност         директор по административно-            директор по учебната дейност          директор по учебната дейност
    и математика                                                                                                     стопанската дейност


    Учители:

    Кремена Стефанова Йорданова – ст.учител подготвителна група

    Татяна Любенова Кръстева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 1а клас

    Лиляна Стоянова Миланова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 1б клас

    Снежанка Костова Митева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 1в клас

    Албена Костадинова Иеросалимова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 1г клас

    Ивайла Петрова Иванова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 2а клас

    Марийка Петрова Трифонова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 2б клас

    Соня Панайотова Йорданова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 2в клас

    Стела Павлова Вълчева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 2г клас

    Любомира Тошкова  Долапчиева – ст.учител начален етап, кл.ръководител на 3а клас

    Ася Бонева Трендафилова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 3б клас

    Албена Рачева Радославова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 3в клас

    Емилия Сашева Александрова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 3г клас

    Тодор Манев Денев - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 3д клас

    Йонка Тодорова Стойчева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 4а клас

    Мима Костадинова Събева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 4б клас

    Павлина Вълчева Малчева - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 4в клас

    Нели Тенева Стефанова - ст.учител начален етап, кл.ръководител на 4г клас

    Боряна Ботева Ботева - гл.учител по английски език начален етап

    Надежда Стефанова Димова - ст.учител по ФВС начален етап

    Татяна Иванова Димитрова - ст.учител по БЕЛ, кл.ръководител на 12б клас

    Снежина Станиславова Иванова - .учител по БЕЛ

    Керанка Желева Петкова - гл.учител по БЕЛ,кл.ръководител на 10б клас

    Диана Христова Рунчева - ст.учител по БЕЛ, кл.ръководител на 11б клас

    Цветелина Гавраилова Досева - ст.учител по БЕЛ, кл.ръководител на 7г клас

    Валентина Тодорова Иванова - ст.учител по БЕЛ, кл.ръководител на 6б клас

    Мария Рачева Атанасова - учител по АЕ, кл.ръководител на 5б клас

    Севда Атанасова Михайлова - ст.учител по АЕ, кл.ръководител на 12а клас

    Стоян Емилов Тодоров – учител по АЕ

    Петър Енчев Енчев – ст.учител по АЕ

    Антон Иванов Антонов - ст.учител по АЕ

    Светла Неделчева Радева - ст.учител по АЕ, кл.ръководител на 9а клас

    Милена Илиева Димитрова - учител по АЕ, кл.ръководител на 6в клас

    Даниела Симеонова Стойкова – ст.учител по НЕ, кл.ръководител на 8б клас

    Тюркян Турханова Исуфова – учител по математика, кл.ръководител на 7в клас

    Виолета Димитрова Русева – ст.учител по математика, кл.ръководител на 6г клас

    Кинка Васкова Дончева - ст.учител по математика, кл.ръководител на 8а клас

    Мариана Димитрова Десподова - ст.учител по математика, кл.ръководител на 12в клас

    Галина Христова Костадинова - ст.учител по математика, кл.ръководител на 9б клас

    Пламен Иванов Петров – ст.учител по информатика и ИТ

    Дарина Желязкова Петрова - ст.учител по информатика и ИТ, кл.ръководител на 6а клас

    Фирдес Расим Рушудова - ст.учител по информатика и ИТ

    Айтен Ахмедова Хюсеинова - ст.учител по информатика и ИТ

    Петър Димитров Прокопиев – ст.учител по история и цивилизация

    Румяна Събева Радославова – ст.учител по география и икономика, кл.ръководител на 10г клас

    Росица Лазарова Станкова – ст.учител по история и ц-ия и география и и-ка, кл.ръководител на 8г клас

    Светлана Костадинова Чанкова – гл.учител по философски дисциплини, кл.ръководител на 11а клас, училищен психолог

    Галина Господинова Гатева – ст.учител по биология и ЗО, кл.ръководител на 8в клас

    Галина Димитрова Коларова - ст.учител по биология и ЗО, кл.ръководител на 9в клас

    Мирела Митева Маринова- ст.учител по човекът и природата, кл.ръководител на 5г клас

    Живко Захариев Зафиров - ст.учител по физика и астрономия, кл.ръководител на 10а клас

    Маргарита Иванова Добрева – ст.учител по химия и ООС, кл.ръководител на 10в клас

    Росица Йорданова Георгиева - ст.учител по химия и ООС, кл.ръководител на 11в клас

    Румяна Иванова Николова – ст.учител по музика, кл.ръководител на 5а клас

    Валентин Добрев Тенев – ст.учител по труд и техника

    Силвия Малинова Спасова - ст.учител по изобразително изкуство

    Дияна Кръстева Борисова – ст.учител по ФВС, кл.ръководител на 7б клас

    Мирослав Илиев Иванов - ст.учител по ФВС

    Радослав Иванов Димитров - ст.учител по ФВС, кл.ръководител на 7а клас

    Мариян Николаев Хараланов - ст.учител по ФВС, кл.ръководител на 5в клас

    Ивалина МатееваТерзиева – учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Ивалина Пейчева Райкова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Бисерка Ганчева Добрева - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Павлина Йовчева Георгиева - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Велислава Димитрова Стоянова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Надка Стоянова Милева - ст.учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Цветелина Иванова Димитрова – ст. учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Ирина Павлова Маринова – ст.учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Росица Пламенова Петрова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Весела Добринова Янкова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Дишка Стойнова Иванова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Десислава Евгениева Димова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Боянка Йорданова Йорданова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Галина Христова Петрова - учител ГЦОУД (I – IV клас)

    Виолина Блажова Райнова – учител ГЦОУД (V - V II клас) 

    Нели Стефанова Лефтерова - ст.учител ГЦОУД (V - V II клас) 

    Анета Тонева Милева - учител ГЦОУД (V - V II клас) 

    Маргарита Христова Димитрова - учител ГЦОУД (V - V II клас) 

    Миглена Пеева Терзиева – ресурсен учител

    Павлина Славчева Павлова – ресурсен учител

    Айше Ереджебова – училищен психолог

     

     

    Търсене

    Календар
    «  Ноември 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930

    Нашата анкета
    Имате ли отношение към 8 март?
    Всички отговори: 130

    Архив


    Copyright IСОУ"Св.Седмочисленици" © 2017