Награди по случай Празника на българската просвета и култура 24 май - 26 Мая 2016 - Училищен сайт
Първо СУ"Св.Седмочисленици" гр.Търговище Неделя, 2016-12-11, 2:50 PM
Добре дошли Гост | RSS      
Главно меню

Важни връзки
  • Главни учители
  • МОН
  • РУО Търговище
  • MOODLE
  • Електронен дневник
  • Шуменски университет

  • Статистика

    Онлайн: 1
    Гости: 1
    Потребители: 0

    Влизане

    Начало » 2016 » Май » 26 » Награди по случай Празника на българската просвета и култура 24 май
    8:23 AM
    Награди по случай Празника на българската просвета и култура 24 май

    В Първо СОУ"Св.Седмочисленици" тържествено бе отбелязан Празника на българската просвета и култура и славянската писменост 24 май. По този повод за постигнати високи постижения в образователния и възпитателен процес през изминалата година и отлично представяне на училището на различни национални състезания и форуми бяха наградени следните ученици и учители:

    1. Йоскан Шенолов Мехмедов – 7а клас - отлично представяне на ХІV Национална олимпиада по Информационни технологии. Класиран е на първо място с 97 точки в категория „Мултимедия“ с проект #futurePro v1.1, а в крайното класиране на състезателна група V – VІІІ клас е на седмо място с оценка Отличен 5,75. Ученикът проявява отговорност при разрешаване на поставени проблеми, не се притеснява да заяви лично мнение и да го отстоява.
    2. Никола Лонг Чан – 2в клас - "Математика без граници" - златен медал от есенния кръг, сребърен медал от зимния кръг, сребърен медал от пролетния кръг

                                       Матем.състезание"Ив.Салабашев" - I място

                                       Коледно матем. състезание - I място

                                       Европейско кенгуру - I място

                                       Великденско матем. състезание - III място.

    1. Атила Шенолов Османов – 3б клас
    1. Национално финално състезание по история на България, гр. Казанлък - бронзов медал и купа за трето място в общото класиране.
    2. В състезанията организирани от СБНУ: Аз рисувам, Аз и числата – първи места и допуснат за участие на Националното финално състезание.
    1. Елина Пламенова Димитрова – 4б клас
    1. Национално финално състезание по история на България, гр. Казанлък - бронзов медал и купа за второ място в общото класиране.
    2. Математически турнир „Математика без граници –Зима 2016“ – сребърен медал.
    3. Трети Национален конкурс „България в картини и слово” – първо място в направление Изобразително изкуство и специалната наградата на Областния управител на Търговище Светлин Бонев.
    4. В състезанията организирани от СБНУ: Аз рисувам, Аз и буквите – първи места и допусната за участие на Националното финално състезание.
    1. Гергана Делянова Стефанова - 4б клас
    1. Математически турнир „Математика без граници –Есен 2015“ – сребърен медал.
    2. Математически турнир „Математика без граници –Зима 2016“ – сребърен медал.
    3. Математически турнир „Математика без граници –Пролет 2016“ – бронзов медал.
    4. Класирана за финал на Математически турнир „Математика без граници –03.07.2016“.
    5. В състезанията организирани от СБНУ: Аз и числата, Аз и буквите – първи места и допусната за участие на Националното финално състезание.
    1. Ивайла Здравкова Георгиева - 4б клас
    1. Национално финално състезание по история на България, гр. Казанлък - купа за второ място в общото класиране.
    2. В състезанията организирани от СБНУ: Аз рисувам, Аз, природата и светът, Аз общувам с Европа, Аз и числата, Аз и буквите – пет първи места .
    3. Национално финално състезание  на СБНУ – класирана с максимален брой точки и победител на 2016 година.

     

    1. IVб клас

    Масово участие в състезания, олимпиади и конкурси на общински, областни и национални нива.

    Резултат:

    Златни медали - 6 броя

    Сребърни медали  - 14 броя

    Бронзови медали - 5 броя

    Златни купи  - 3 броя

    Много грамоти и сертификати

    Учители

    1. Дарина Желязкова Петрова - за постигнати високи професионални резултати и  принос в развитието на образованието;
    2. Ася  Бонева Трендафилова - за постигнати високи професионални резултати, патриотично възпитание и  принос в развитието на образованието;
    3. Марийка Петрова Трифонова - за постигнати високи професионални резултати и  принос в развитието на образованието.

     

    Непедагогически персонал

    1. Виктория Христова Николова – за системни усилия и отговорно отношение в поддържане на материално техническата база на училището.

     

    В навечерието на празника 24 май кмета на Община Търговище връчи Годишната награда за образование и наука в направление „Образование” за гимназиален етап на средното образование получи г-жа Светлана Костадинова Чанкова – Стоянова - главен учител от І СОУ „Св.Седмочисленици” гр. Търговище.

    Прегледи: 162 | Добавено от: IСОУ | Рейтинг: 0.0/0
    Всички коментари: 0
    Коментари могат да добавят само регистрирани потребители.
    [ Регистрация | Вход ]
    Търсене

    Календар
    «  Май 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031

    Нашата анкета
    За или против ядрената енергетика сте?
    Всички отговори: 132

    Архив


    Copyright IСОУ"Св.Седмочисленици" © 2016