Първо СУ"Св.Седмочисленици" гр.Търговище Събота, 2017-11-18, 8:40 PM
Добре дошли Гост | RSS      
Главно меню

Категории
Учебна програма [2]
Консултативни дни [3]
Контролни и класни работи [1]
Олимпиади и състезания [1]
График на учебното време [3]

Важни връзки
  • Главни учители
  • МОН
  • РУО Търговище
  • MOODLE
  • Електронен дневник
  • Шуменски университет
  • Национална педагогическа мрежа

  • Статистика

    Онлайн: 1
    Гости: 1
    Потребители: 0

    Влизане

    Начало » Файлове » Графици » Консултативни дни

    График за консултациите на учителите по предмети за учебната 2017-2018 година
    2017-09-14, 3:09 PM

    УТВЪРДИЛ:……………………….

    СЕВДАЛИНА ЗАФИРОВА 

                                                                                                                             ДИРЕКТОР НА І СУ  

    График на преподавателите за  консултиране на ученици по предмети

    за първи срок на  учебната 2017/2018 година  

    Име на учителя

    от 15.09.2017г.

    Място на провеждане

    Дарина Русинова Костова

    Четвъртък 14,00-14,40 ч.

    319

    Петранка Петрова Ангелова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    406

    Ивалина Славчева Костова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    403

    Боряна Ботева Ботева

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    301

    Ивайла Петрова Иванова

    Петък 11,10-11,45 ч.

    312

    Велислава Димитрова Стоянова

    Четвъртък 11,10-11,45 ч.

    204

    Татяна Любенова Кръстева

    Четвъртък 11,10-11,45 ч.

    201

    Марийка Петрова Трифoнова

    Петък 11,10-11,45 ч.

    310

    Соня Панайотова Йорданова

    Четвъртък 11,10 – 11,45 ч.

    203

    Стела Павлова Вълчева

    Петък 11,10-11,45 ч.

    205

    Ася Бонева Трендафилова

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    303

    Емилия Сашева Александрова

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    305

    Тодор Манев Денев

    Четвъртък 12,15-12,55

    313

    Нели Тенева Стефанова

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    306

    Мима Костадинова Събева

    Сряяда 12,20-13,00 ч.

    308

    Павлина Вълчева Малчева

    Сряда 12,20 – 13,00 ч.

    307

    Снежанка Костова Митева

    Четвъртък 11,05-11,40 ч.

    312

    Лиляна Стоянова Миланова

    Петък 11,10-11,45

    202

    Йонка Тодорова Стойчева

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    313

    Албена Рачева Радославова

    Сряда 12,20-13,00 ч.

    304

    Любомира Тошкова Долапчиева

    Четвъртък 12,20-13,00 ч.

    301

    Надежда Стефанова Димова

    Понеделник 12,20-13,00

    физ. салон

    Татяна Иванова Димитрова

    Сряда 13,10-13,50

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    410

    Снежина Станиславова Иванова

    Четвъртък 13,00-13,40 ч.

    Уч. Стая

    Керанка Желева Петкова

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    408

    Цветелина Герасимова Досева

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    401

    Диана Христова Рунчева

    Вторник 14,00-14,40 ч.

    407

    Валентина Тодорова Иванова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    409

    Мария Рачева Атанасова

    Сряда 13,10-13,50 ч.

    212

    Милена Илиева Димитрова

    Петък 14,00-14,40 ч.

    106

    Стоян Емилов Тодоров

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    104

    Севда Атанасова Михайлова

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    211

    Антон Иванов Антонов

    Вторник 14,00-14,40 ч.

    104

    Петър Енчев Енчев

    Четвъртък 13,30-14,30 ч.

    210

    Светла Неделчева Радева

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    210

    Даниела Симеонова Стойкова

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    209

    Тюркян Турханова Исуфова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    108

    Галина Христова Костадинова

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    110

    Виолета Димитрова Русева

    Вторник 13,00-3,40  ч.

    318

    Мариана Димитрова Десподова

    Понеделник 13,55-14,35

    213

    Кинка Васкова Дончева

    Вторник 14,00-14,40 ч.

    Сряда 13,10-13,50 ч.

    317

    Пламен Иванов Петров

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    404

    Дарина Желязкова Петрова

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    405

    Айтен Ахмедова Хюсеинова

    Четвъртък 14,00-14,40 ч.

    403

    Фирдес Расим Рушудова

    Вторник 14,00-14,40 ч.

    406

    Петър Димитров Прокопиев

    Петък 13,10 – 13,50 ч.

    412

    Иван Денев Иванов

    Понеделник 14,50-15,30 ч.

    408

    Румяна Събева Радославова

    Сряда 14,00-14,40 ч.

    411

    Росица Лазарова Станкова

    Понеделник 13,55-14,35 ч.

    413

    Светлана Костадинова Чанкова

    Понеделник 13,55-14,35

    311

    Мирела Митева Маринова

    Четвъртък 13,00-13,40 ч.

    417

    Галина Димитрова Коларова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    418

    Живко Захариев Зафиров

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    316

    Маргарита Иванова Добрева

    Вторник 14,00-14,40 ч.

    417

    Росица Йорданова Георгиева

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    419

    Галина Господинова Гатева

    Вторник 13,00-13,40 ч.

    416

    Румяна Иванова Николова

    Сряда 13,00 – 13,40 ч.

    корпус 2

    Валентин Добрев Тенев

    Сряда 13,10-13,50 ч.

    корпус 2

    Силвия Малинова Спасова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    корпус 2

    Диана Кръстева Борисова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    физ. салон

    Мирослав Илиев Иванов

    Сряда 14,00 – 14,40 ч.

    физ. салон

    Радослав Иванов Димитров

    Сряда 14,40 – 15,20 ч.

    физ. салон

    Мариян Николаев Хараланов

    Понеделник 12,20-13,00 ч.

    физ. салон

    Категория: Консултативни дни | Добавено от: IСОУ
    Прегледи: 825 | Качване: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всички коментари: 0
    Коментари могат да добавят само регистрирани потребители.
    [ Регистрация | Вход ]
    Търсене

    Нашата анкета
    24 май е:
    Всички отговори: 181


    Copyright IСОУ"Св.Седмочисленици" © 2017