График за консултациите на учителите по предмети за учебната 2016-2017 година - Консултативни дни - Графици - Училищна документация - Училищен сайт
Първо СУ"Св.Седмочисленици" гр.Търговище Събота, 2016-12-03, 1:16 AM
Добре дошли Гост | RSS      
Главно меню

Категории
Учебна програма [1]
Консултативни дни [3]
Контролни и класни работи [1]
Олимпиади и състезания [1]
График на учебното време [4]

Важни връзки
  • Главни учители
  • МОН
  • РУО Търговище
  • MOODLE
  • Електронен дневник
  • Шуменски университет

  • Статистика

    Онлайн: 1
    Гости: 1
    Потребители: 0

    Влизане

    Начало » Файлове » Графици » Консултативни дни

    График за консултациите на учителите по предмети за учебната 2016-2017 година
    2016-10-03, 3:09 PM

    УТВЪРДИЛ:……………………….

    СЕВДАЛИНА ЗАФИРОВА 

                                                                                                                             ДИРЕКТОР НА І СУ  

    График на преподавателите за  консултиране на ученици по предмети

    за първи срок на  учебната 2016/2017 година  

    Име на учителя

    от 15.09.2016г.

    Място на провеждане

    Дарина Русинова Костова

    Вторни 14,00 – 14,40 ч.

    319

    Петранка Петрова Ангелова

    Петък 13,20 – 14,00 ч.

    406

    Ивалина Славчева Костова

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    403

    Боряна Ботева Ботева

    Четвъртък 12,20 – 13,00 ч.

    313

    Ивайла Петрова Иванова

    Четвъртък – 11,10 – 11,45 ч.

    201

    Албена Костадинова Иеросалимова

    Сряда 12,30 – 13,00 ч.

    305

    Татяна Любенова Кръстева

    Сряда 12,30 – 13,00 ч.

    310

    Марийка Петрова Трифoнова

    Четвъртък – 11,10 – 11,45 ч.

    202

    Соня Панайотова Йорданова

    Четвъртък – 11,10 – 11,45 ч.

    203

    Стела Павлова Вълчева

    Четвъртък – 11,10 – 11,45 ч.

    204

    Ася Бонева Трендафилова

    Четвъртък – 11,10 – 11,45 ч.

    303

    Емилия Сашева Александрова

    Сряда 11,10 – 11,45 ч.

    207

    Тодор Манев Денев

    Сряда 11,10 – 11,45 ч.

    205

    Нели Тенева Стефанова

    Сряда 12,20 – 13,00 ч.

    306

    Мима Костадинова Събева

    Сряда 12,20 – 13,00 ч.

    308

    Павлина Вълчева Малчева

    Сряда 12,20 – 13,00 ч.

    307

    Снежанка Костова Митева

    Четвъртък 12,10 – 13,00 ч.

    312

    Лиляна Стоянова Миланова

    Четвъртък 12,10 – 13,00 ч.

    309

    Йонка Тодорова Стойчева

    Сряда  12,10 – 13,00 ч.

    313

    Албена Рачева Радославова

    Сряда 11,10 – 11,45 ч.

    304

    Любомира Тошкова Долапчиева

    Сряда 11,10 – 11,45 ч.

    301

    Надежда Стефанова Димова

    Сряда 11,50 – 12,30 ч.

    физк. салон

    Татяна Иванова Димитрова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    410

    Даниела Стоянова Стоянова

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    409

    Керанка Желева Петкова

    Петък 13,10 – 13,50 ч.

    408

    Малина Георгиева Димова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    408

    Цветелина Герасимова Досева

    Вторник 13,10 – 1350 ч.

    408

    Диана Христова Рунчева

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    407

    Валентина Тодорова Иванова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    212

    Мария Рачева Атанасова

    Вторник 13,10 – 13,50 ч.

    212

    Милена Илиева Димитрова

    Петък 13,10 – 13,50 ч.

    104

    Севда Атанасова Михайлова

    Петък 13,10 – 13,50 ч.

    211

    Ивелина Йорданова Суккариа

    Вторник 14,00 – 14,40 ч.

    210

    Антон Иванов Антонов

    Вторник – 13,10 – 13,50 ч.

    104

    Петър Енчев Енчев

    Четвъртък 14,00 – 14,40 ч.

    211

    Светла Неделчева Радева

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    106

    Даниела Симеонова Стойкова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    209

    Тюркян Турханова Исуфова

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    108

    Галина Христова Костадинова

    Вторник 14,00 – 14,40 ч.

    110

    Виолета Димитрова Русева

    Вторник  13,10 – 13,50 ч.

    318

    Кинка Васкова Дончева

    Вторник 13,15 – 14,00 ч.

    317

    Вторник 14,00 – 14,40 ч.

    Мариана Димитрова Десподова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    213

    Пламен Иванов Петров

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    404

    Дарина Желязкова Петрова

    Сряда 13,10 – 13,50

    405

    Фирдес Расим Рушудова

    Четвъртък 13,50 – 14,30 ч.

    406

    Петър Димитров Прокопиев

    Петък 13,20 – 14,00 ч.

    412

    Иван Денев Иванов

    Вторник  13,10 – 13,50 ч.

    413

    Румяна Събева Радославова

    Вторник 14,00 – 14,40 ч.

    411

    Росица Лазарова Станкова

    Понеделник 14,00 – 14,40 ч.

    411

    Светлана Костадинова Чанкова

    Петък 13,10 – 13,50 ч.

    311

    Зоя Колева Георгиева

    Четвъртък 13,50 – 14,30 ч.

    416

    Галина Димитрова Коларова

    Понеделник 13,55 – 14,45 ч.

    418

    Живко Захариев Зафиров

    Четвъртък 14,00 – 14,40 ч.

    316

    Маргарита Иванова Добрева

    Четвъртък 14,00 – 14,40 ч.

    417

    Росица Йорданова Георгиева

    Сряда 13,50 – 14,30 ч.

    419

    Галина Господинова Гатева

    Сряда 13,00 – 13,40 ч.

    417

    Румяна Иванова Николова

    Сряда 14,00 – 14,40 ч.

    корпус 2

    Валентин Добрев Тенев

    Сряда 13,10 – 13,50 ч.

    корпус 2

    Силвия Малинова Спасова

    Четвъртък 13,10 – 13,50 ч.

    корпус 2

    Диана Кръстева Борисова

    Вторник 14,00 – 14,50 ч.

    физ. салон

    Мирослав Илиев Иванов

    Вторник 14,10 – 14,50 ч.

    физ. салон

    Радослав Иванов Димитров

    Вторник – 14,30 – 15,10 ч.

    физ. салон

    Категория: Консултативни дни | Добавено от: IСОУ
    Прегледи: 624 | Качване: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всички коментари: 0
    Коментари могат да добавят само регистрирани потребители.
    [ Регистрация | Вход ]
    Търсене

    Нашата анкета
    Имате ли отношение към 8 март?
    Всички отговори: 114


    Copyright IСОУ"Св.Седмочисленици" © 2016