Първо СУ"Св.Седмочисленици" гр.Търговище Неделя, 2017-11-19, 11:20 AM
Добре дошли Гост | RSS      
Главно меню

Категории
Учебна програма [2]
Консултативни дни [3]
Контролни и класни работи [1]
Олимпиади и състезания [1]
График на учебното време [3]

Важни връзки
  • Главни учители
  • МОН
  • РУО Търговище
  • MOODLE
  • Електронен дневник
  • Шуменски университет
  • Национална педагогическа мрежа

  • Статистика

    Онлайн: 1
    Гости: 1
    Потребители: 0

    Влизане

    Начало » Файлове » Графици » Консултативни дни

    График за консултациите на класните ръководители за учебната 2017-2018 година
    2017-09-14, 3:30 PM

    УТВЪРДИЛ:………………………

    СЕВДАЛИНА ЗАФИРОВА 

                                                                                                                                ДИРЕКТОР НА І СУ     

    График на класните ръководители за  консултиране на родители и ученици и водене на училищната документация за първи срок на учебната 2017/2018 година

    клас

    Име, фамилия на класният ръководител

    от 15.09.2017г.

    Място на провеждане

    Іа

    Татяна Любенова Кръстева

    Петък 11,50-12,30 ч.

    201

    Іб

    Снежанка Костова Митева

    Петък   11,05-11,40 ч.

    203

    Ів

    Лиляна Стоянова Миланова

    Четвъртък 11,00-11,45 ч.

    202

    Іг

    Велислава Димитрова Стоянова 

    Петък 11,10-11,45 ч.

    204

    ІІа

    Ивайла Петрова Иванова

    Вторник 8,00-8,40 ч.

    Уч. стая

    ІІб

    Марийка Петрова Трифонова

    Вторник 8,40-9,20 ч.

    Уч. Стая

    ІІв

    Соня Панайотова Йорданова

    Четвъртък 8,00-8,35 ч.

    Уч. стая

    ІІг

    Стела Павлова Вълчева

    Четвъртък 9,40-1,20 ч.

    205

    ІІIa

    Любомира Тошкова Долапчиева

    Понеделник 13,00-13,40 ч.

    301

    ІІІб

    Ася Бонева Трендафилова

    Четвъртък 12,20-13,00 ч.

    303

    ІІІв

    Албена Рачева Радославова

    Понеделник 11,30-12,10 ч.

    304

    ІІІвг

    Емилия Сашева Александрова

    Понеделник 09,40-10,20 ч.

    305

    IIIд

    Тодор Манев Денев

    Четвъртък 8,00-8,40 ч.

    309

    ІVа

    Йонка Тодорова Стойчева

    Четвъртък 12,10-12,50 ч.

    313

    ІVб

    Мима Костадинова Събева

    Четвъртък 12,10-12,50 ч.

    308

    ІVв

    Павлина Вълчева Малчева

    Сряда 11,30-12,10 ч.

    307

    ІVг

    Нели Тенева Стефанова

    Четвъртък 11,30-12,10 ч.

    306

    Румяна Иванова Николова

    Вторник 12,20-13,00 ч.

    К2-музика

    Мария Рачева Атанасова

    Понеделник 12,20-13,00 ч.

    Уч. стая

    Мариян Николаев Хараланов

    Четвъртък 10,40-11,20 ч.

    К2

    Vг

    Мирела Митева Маринова

    Понеделник 13,50-14,30 ч.

    уч. стая

    VІа

    Дарина Желязкова Петрова

    Понеделник 11,30-12,10 ч.

    405

    VІб

    Валентина Тодорова Иванова

    Понеделник 8,50-9,30 ч.

    409

    VIв

    Милена Илиева Димитрова

    Понеделник 14,00-15,00 ч.

    106

    VIг

    Виолета Димитрова Русева

    Вторник 8,50-9,30 ч.

    уч. стая

    VІІа

    Радослав Иванов Димитров

    Вторник 12,20-13,00 ч.

    уч. стая

    VІІб

    Дияна Кръстева Борисова

    Сряда 9,40-10,20 ч.

    физ. салон

    VІІв

    Тюркян Турханова Исуфова

    Петък 10,40-11,20 ч.

    уч. стая

    VІІг

    Цветелина Герасимова Досева

    Четвъртък 9,40-10,20 ч.

    уч. стая

    VІІІа

    Кинка Васкова Дончева

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    317

    VІІІб

    Даниела Симеонова Стойкова

    Четвъртък 8,50-9,30 ч.

    209

    VIIIв

    Галина Господинова Гатева

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    416

    VIII г

    Росица Лазарова Станкова

    Петък 8,50-9,30 ч.

    413

    ІХа

    Светла Неделчева Радева

    Вторник 9,40-10,20 ч.

    210

    ІХб

    Галина Христова Костадинова

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    110

    IХв

    Галина Димитрова Коларова

    Сряда 11,30-12,10 ч.

    418

    Ха

    Живко Захариев Зафиров

    Вторник 13,50-14,30 ч.

    316

    Хб

    Керанка Желева Петкова

    Понеделник 8,50-9,30 ч.

    408

    Хв

    Маргарита Иванова Добрева

    Петък 10,40-11,20 ч.

    Уч. стая

    Хг

    Румяна Събева Радославова

    Понеделник 8,00-8,40 ч.

    Уч. стая

    ХІа

    Светлана Костадинова Чанкова

    Вторник 13,10-13,50 ч.

    311

    ХІб

    Диана Христова Рунчева

    Петък 13,10-13,50 ч.

    407

    ХІв

    Росица Йорданова Георгиева

    Четвъртък 12,10-13,00

    419

    ХІІа

    Севда Атанасова Михайлова

    Понеделник 14,00-14,40 ч.

    211

    XIIб

    Татяна Иванова Димитрова

    Понеделник 12,20-13,00 ч.

    410

    XIIв

    Мариана Димитрова Десподова

    Вторник 10,40-11,20 ч.

    Уч. стая

    ПГ

    Кремена Стефанова Йорданова

    Понеделник 13,00-13,40 ч.

    109

    Категория: Консултативни дни | Добавено от: IСОУ
    Прегледи: 815 | Качване: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всички коментари: 0
    Коментари могат да добавят само регистрирани потребители.
    [ Регистрация | Вход ]
    Търсене

    Нашата анкета
    Случват ли се чудеса по Коледа?
    Всички отговори: 93


    Copyright IСОУ"Св.Седмочисленици" © 2017